ثبت نام در انجمن تخصصی بازی قلعه و جنگهای صلیبی
ثبت نام در انجمن تخصصی بازی قلعه و جنگهای صلیبی

نام کاربري : پسورد : يا عضويت | رمز عبور را فراموش کردم


کلیک کنید کلیک کنید


قوانین انجمن
1.عدم بحث و تبادل نظر پيرامون دين، سياست ، مذهب ، مقدسات و مسايل مربوطه در هر نوع و روش آن ، خارج از نوع متعارف و رايج آن (چه موافق و چه مخالف).

2.عدم بحث و تبادل نظر پيرامون راه هاي عبور از فيلتر ، نرم افزارهاي فيلترشکن و مسايل مرتبط که مغاير با قوانين حکومتي جمهوري اسلامي ايران باشد.

3.عدم استفاده از عبارات يا تصاوير رکيک و نامناسب در پروفايل کاربر (شامل نام کاربري ، آواتار، امضا و ...) ، همچنين در نوشته ها و تاپيکها.

4.هر کاربر تنها حق انتخاب يک نام کاربري را داشته و در صورت فعاليت يک کاربر با چند اکانت تمام اکانت ها محدود يا حذف خواهد شد.

5. هر گونه نقل قول و استفاده از منابع علمي و... سايت تنها با ذکر منبع به همراه خالق و محقق اثر مجاز است .

6.احترام به کاربران سايت، حفظ روحيه ي دوستي و رعايت حقوق ديگران ، شرط ادامه ي فعاليت در يک محيط عمومي- مجازي مانند فروم مي باشد و کاربران مي بايست منازعات و مشکلات شخصي خود را خارج از انجمن مطرح کنند.

7.قوانين مربوط به ايجاد تاپيک و پست ها :
الف)جستجوي موضوع مورد نظر در سايت ، قبل از ايجاد تاپيک جديد.
ب)انتخاب عناوين مناسب و مرتبط براي بحث ها و تاپيکها (پرهيز و دوري از ايجاد تاپيک هايي با عنوان "کمک کنيد" "خواهشا....فوري فوري.." و عبارت هاي اينچنيني)
پ) نوشتن مطالب به فارسي.
ت) درج لينک مرجع در هنگام نقل قول از سايت هاي ديگر.
ث)شروع بحث (تاپيک) در بخش مناسب و مرتبط با موضوع بحث.
ج)عدم ارسال تاپيکهاي مشابه و نوشتن مطالب غير مرتبط با موضوع مورد بحث و پست هايي که فقط حاوي شکلک هستند.
چ) عدم ايجاد تاپيکهاي تجاري و تبليغاتي .
ح)عدم نوشتن هرگونه شماره تلفن و آدرس ايميل براي جواب گويي به سوالات کاربران.
خ)همه ي کاربران ملزمند براي تشکر، تنها از دگمه ي تشکر استفاده نمايند.


8. مسئوليت تمام لينكهايي كه در انجمن قرار داده مي شوند ( لينك سايت ، فايل ( بر عهده كاربر فرستنده بوده و سایت ما هيچ گونه تعهدي در قبال سالم بودن اين لينكها ( از قبيل خرابي فايل يا آلوده بودن ) ندارد . البته تمامي فايلهايي كه در فضاي مجازي وبسايت قلعه بارگزاري مي شوند از اين امر مبرا هستند و قلعه اين فايلها را از نظر سالم بودن تضمين مي نمايد..

9.قوانین مربوط به امضای کاربران در محیط انجمن :
- قرار دادن هرگونه نوشته ، عکس و لینک سیاسی و غیر اخلاقی در امضا بدون توضیح باعث حذف نام کاربری خاطی خواهد شد.
- قرارد دادن هرگونه آدرس شرکت ، شماره تماس ، آدرس ایمیل در امضا به منظور انجام فعالیت های اقتصادی مغایر اهداف انجمن بوده و حذف خواهد شد.
- قرار دادن هرگونه بنر و لوگوی تبلیغاتی برای وب سایت ها ،مراکز تجاری ، حقیقی ، حقوقی و یا مجازی شامل فروشگاه های اینترنتی ، پاساژ های اینترنتی ، مراکز خرید و فروش و موارد مشابه مغایر قوانین انجمن بوده و حذف خواهد شد .
- حداکثر تعداد کاراکتر مجاز برای قراردادن در امضا 350 کاراکتر می باشد .
- حداکثر اندازه خط مورد استفاده در امضا 14pt می باشد.

10.حق حذف يا انتقال يک نوشته يا تاپيک ، بدون دليل و اطلاع قبلي براي ادمين و مديران قلعه محفوظ است. که البته در صورت تمايل، مي توانند در آن مورد توضيح يا اخطار دهند.

11. قرار دادن نرم افزارها و محصولاتي که شامل قانون کپي رايت ايران مي باشند در سايت ممنوع است.

12. کاربران موظف اند در صورت مشاهده نقض هر يک از قوانين فوق ، موضوع را با مديران سايت با استفاده از دگمه ي " ارسال گزارش به مديران" در ميان بگذارند .

13-هر مطلب صرفا بيانگر نظر و عقيده ي نويسنده ي آن است و بيانگر نظر و عقيده ي مسئولان انجمن و يا تفکر حاکم بر اين انجمن نيست. بديهي است مسئوليت تمامي مطالب و نوشته ها بر عهده شخص نويسنده آنهاست.موفق باشید

کلیک کنید کلیک کنید

Powered by Tem98 | Copyright © 2009 Rozblog Group